Samorząd Szkolny na rok 2020/2021

Skarbnik:  Joanna Jusińska

Opiekunowie: Edyta Czapla, Paweł Szczepańczyk

Akcje Samorządu:

W tym roku szkolnym planujemy następujące akcje:
-Akcja Żonkile w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
-Sprzedaż ciast
-Współpraca z Fundacją Dziewczynka z zapałkami dzięki której nasi uczniowie mogą udzielać się jako wolontariusze
-Stała Zbiórka karmy na rzecz Schroniska na Paluchu
-Zbiórka korków dla Matiego - chłopiec któremu wszczepiono cewnik Broviac do serduszka.
-Kiermasze Garażowe
-Współpraca z  Pallotyńską Fundacją Misyjną - przekazujemy 26 euro na rzecz dziecka afrykańskiego- wspieranie edukacji i rozwoju. Akcja w trakcie realizacji.
-Nasi uczniowie z samorządu  działają w Młodzieżowej Dzielnicy Wola
-Zbiórki suchej żywności oraz odzieży dla bezdomnych. Przekazanie darów do sióstr Albertynek, które prowadzą Ośrodek dla bezdomnych.
-Akcja Gorączka Złota PCK Detektyw grosik pozyskiwanie funduszy na dofinansowanie wypoczynku letniego, organizowanego przez PCK dla potrzebujących dzieci z warszawy i ok lici (wyjazdy, zajęcia prowadzone w okresie wakacyjnym, pozyskiwanie funduszy na wyprawki szkolne.)
-Lumpex,
- Smoczy foodtruck