W najbliższą sobotę, 5 listopada o godzinie 17.00 we wrocławskim Muzeum Pana Tadeusza odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Zającem, poświęcone jego książce z anegdotami o Władysławie Bartoszewskim "Pędzę jak dziki tapir". Poprowadzi je Artur Wolski, który od lat organizował w warszawskim kinie Atlantic pełne humoru obchody urodzin Władysława Bartoszewskiego. 

 
Spotkanie będzie transmitowane online - jest to okazja do uczestnictwa dla szerokiej publiczności także poza Wrocławiem.
Zachęcamy szczególnie wszystkich uczniów CLXI Liceum Ogólnokształcącego bo na pewno nie zabraknie zabawnych - ale zarazem mądrych - opowieści o nowym Patronie Szkoły. 

Zebrania z rodzicami

 

 5.09.2022 godzina 17,30  tylko klasy pierwsze

8.09.2022 godzina 17,30  pozostałe klasy

 

14 maja o godzinie 10 zapraszamy na drugi Dzień Otwarty CLXI LO na Smoczej

W związku z sygnałami od części rodziców ukraińskich, dotyczących potrzeby urzędowego udokumentowania zakończenia edukacji szkolnej przez uczniów, umieściliśmy na stronie BE spis szkół prowadzących zdalna naukę, rekomendowanych przez   ukraińskie Ministerstwo oświaty (w załączniku tłumaczenie):  Cписок офіційних онлайн-шкіл та платформ в Україні, що організовують навчальний процес в умовах війни - Edukacja (um.warszawa.pl)

Biuro Edukacji jest w trakcie uzgadniania terminu spotkania z przedstawicielami Ministerstwa Ukrainy, na którym m.in. będzie poruszany i ten temat.

Informacja dla rodziców

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało informację dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy. W materiale znalazły się praktyczne wskazówki dotyczące zapisania dziecka do szkoły oraz praw, jakie przysługują uczniom z zagranicy w polskich szkołach. Informacja została opracowana w języku polskim i ukraińskim.

Materiały przygotowane przez MEiN:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/informacja-dla-rodzicow-dzieci-przybywajacych-z-ukrainy

 

 

Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas CLXI Liceum

Ogólnokształcącego odbędzie się o godzinie 1000.

Spotkanie tylko z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.


 

 

 

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/21 o stypendia szkolne rodzice wnioskują bezpośrednio do Ośrodków Pomocy Społecznej zgodnych z miejscem zamieszkania.

Zebrania z rodzicami odbędą się według następującego harmonogramu:

 klasa  godzina sala 
 1a  1730  02
 1b  1730  21
1c 1900  25
1d 1900  22

 

Pozostałe klasy w porozumieniu z wychowawcami.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 127 odbędzie się w następującym porządku:

 

 

   Klasy 1 i 3 LO   godzina 1200

Klasy 2 LO   godzina 1330

 

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w swoich salach.

Dane kontaktowe