Jak wiemy trwający 2022 rok to czas, któremu patronuje Władysław Bartoszewski,  od 14 października patron naszej szkoły, o czym informowaliśmy także na stronie internetowej. 
  W ostatni piątek 24 listopada CLXI Liceum Ogólnokształcące odwiedzili znamienici goście, pani Renata Kaznowska, wiceprezydentka M. St. Warszawy oraz pani Joanna Cholewińska, naczelniczka Wydziału Szkół. Spotkania stanowiło znakomitą okazję do zaprezentowania naszej szkoły, przedstawienia jej krótkiej, ale jakże już ciekawej historii oraz zaprezentowania  osiągnieć. Uwagę gości przykuł sztandar szkolny oraz wystawa poświęcona naszemu patronowi. W trakcie  rozmowy z przedstawicielami uczniów  pani prezydent wręczyła trzem osobom, które zgłosiły bardzo ciekawe projekty na szkolny mural, cenne nagrody oraz pogratulowała im sukcesu.  Na zakończenie skierowała do każdego z nas życzenia, „najlepszych chwil w szkole” i niegasnącej pamięci, „że warto być przyzwoitym”.
 

Dane kontaktowe