Uczniowie, rodzice, nauczyciele jak i pracownicy obsługi z wielkim zaangażowaniem włączyli się w to szlachetne przedsięwzięcie. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem a szkolna czytelnia pękała w szwach od darów. Żywnośc długoterminowa, artykuły higieniczne, koce i pluszaki dla dzieci, potrzebne plecaki a nawet wózki dla najmłodszych itp. Zebrane produkty trafiły do uchodźców znajdujących się w róznych częściach Warszawy jaki zasililiśmy transport do  Lwowa. Kanapki, które zbieramy codziennie rano trafiają na Dworzec Centralny, na który codziennie przyjeżdżąją uchodźcy z Ukrainy. Samorząd Uczniowski właczył się w zbiórkę sprzedając ciasta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za  dary i za pomoc w transporcie darów do miejsc zbiórki.