W ramach współpracy nasi uczniowie i nauczyciele otrzymają wsparcie i szkolenia w zakresie przygotowania do egzaminów Cambridge English: FCE i CAE. Przy rejestracji na egzaminy nasi uczniowie otrzymają atrakcyjne rabaty, a także bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council LearnEnglish Exams. W programie Addvantage nie chodzi wyłącznie o egzaminy. Chodzi o pomaganie uczniom, nauczycielom i szkołom w pełnym wykorzystaniu ich możliwości oraz całej oferty British Council począwszy od wysokiej jakości zasobów do nauki, nauczania i oceny języka angielskiego po rozwijanie kulturowych relacji z Wielką Brytanią. Serdecznie zachęcamy do rejestrowania na egzaminy Cambridge English u nauczycieli języka angielskiego.