14 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej

Z tej okazji klasa 1A pod wodzą Pana Mariusza Kaczmarskiego i pani Magdaleny Lewandowskiej przygotowała program artystyczny – były podziękowania, piosenki i trochę żartów na temat tego, jak nauczycieli widzą inni. Pani Dyrektor Beata Aranowska w swoim przemówieniu podziękowała za pracę nauczycielom i pozostałym pracownikom naszej Szkoły.

Szczególny powód do świętowania mieli w tym roku nauczyciele, który zdobyli laury w szkolnym konkursie na Belfra Roku. Zostały przyznane następujące nagrody:

Debiut Roku: Pan Paweł Szczepańczyk

Ludzki Nauczyciel: Pani Izabela Jost

Żyleta (czyli bardzo wymagający nauczyciel): Pani Ewelina Treszczyńska

Belfer z największym poczuciem humoru: Pan Paweł Szczepańczyk

Wulkan energii: Pan Robert Mucha.

Niezwykle cenny tytuł Belfra Roku zdobyła Pani Izabela Jost.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Tego samego dnia odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Cieszymy się, że uczniowie czterech klas pierwszych LO zasilili szeregi społeczności szkolnej. Witamy Was serdecznie i życzymy samych sukcesów w nauce!